امروز سه شنبه 29 خرداد 1397      
پروانه سلحشوری، عضو فراکسیون امید مجلس:
توجه دولت به حوزه گردشگری، سطح رفاهی خانوار ایرانی را بالاتر برده است
عضو فراکسیون امید مجلس در ارتباط با وضعیت حوزه گردشگری در دولت یازدهم اظهار داشت: توجه دولت به حوزه گردشگری، سطح رفاهی خانوار ایرانی را بالاتر برده است.

پروانه سلحشوری در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی صابتا افزود: دستاورد اصلی، اهمیتی است که دولت یازدهم برای حوزه گردشگری گذاشت و حتی در برنامه ششم توسعه هم می بینیم که برای مناطقی مانند ساحل مکران، برنامه ریزی های شاخصی صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: جنس برنامه ریزی های تخصصی و پرداخت ویژه دولت به بخش گردشگری، نشان می دهد هدفگذاری قوه مجریه در این حوزه مهم و اشتغال زا، درست و اصولی بوده است.

سلحشوری در ادامه بیان داشت: اهمیت دادن به گردشگری، توجه به احیای صنایع دستی و بکار گیری انسان های کاردان را در این حوزه نشان دهنده توجه رئیس دولت به یک حوزه مهم و اثرگذار است.

این نماینده مردم در خانه ملت افزود: امروز تفریحات جوانان و خانواده ها با گسترش توریسم ورزشی و اموری همچون رفتینگ یا گسترش تورهای ایرانگردی، افزایش چشمگیری یافته است.

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه دولت یازدهم در حوزه گردشگری زیارتی هم بنای فعالیت های بسیار داشت اما بخاطر سیاست های نابخردانه و ضد ملی عده ای در حجوم به سفارت ها دچار چالش هایی شد، گفت:  اگر الان ما شاهد کمپین هایی با عناوینی همچون «تغییرات محسوس» یا «تغییرات ملموس» در فضای مجازی هستیم، ورود گردشگران خارجی از نمودهای بارز ان است.

1396/2/26

کلید واژه: