امروز يکشنبه 6 خرداد 1397      
بهره بردار حمام تاریخی گپ:
کاهش آسیب های اجتماعی بافت تاریخی خرم آباد با افتتاح حمام تاریخی گپ
بهره بردار حمام تاریخی گپ لرستان، عنوان کرد: بدون کمپین تبلیغاتی در نوروز گذشته میزبان 1000 نفر از گردشگران داخلی و خارجی بودیم.

احسان ناصر در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی صابتا تصریح کرد: با توجه به اینکه موقعیت جغرافیای حمام گپ درنقشه های گوگل ثبت شده است و بدون هیچ کمپین تبلیغاتی نوروز امسال میزبان 1000 نفراز گردشگران و علاقمندان به بناهای تاریخی بودیم .

وی افزود: در صورتی که خدماتی را که ما پیش از راه اندازی مجموعه مد نظر داشته ایم به طور کامل تحقق یابد این بنا به قطب گردشگری استان تبدیل خواهد شد .

ناصر یکی از فرصت های معرفی جاذبه های تاریخی کشور را فضاهای مجازی دانست و افزود: فضاهای مجازی نقش بی بدیلی در معرفی جاذبه های تاریخی داشته که حمام گپ لرستان نیز از این ظرفیت ها برای معرفی خدمات خود بهره می برد .

بهره بردار حمام تاریخی گپ ادامه داد: با توجه به سیاست های حمایتی صندوق احیاء و نظارت های صحیح بر بناها و تمهیداتی که انجام شد، استقبال خوب گردشگران شامل سفرا، مدیران داخلی و خارجی را شاهد بودیم.

وی ادامه داد: در این دو ماه پس از راه اندازی حمام گپ خیلی از تورهایی که قبلا در خرم آباد توقف نداشته اکنون با هماهنگی قبلی ساعاتی را برای توقف و بازدید و صرف نهار در این مجوعه تاریخی برنامه ریزی می کنند .

احسان ناصر در پایان با تاکید به عدم شروع تبلیغات حمام تاریخی گپ به صورت گسترده دلیل استقبال خوب از این مجموعه را خود گردشگرانی که از این مجموعه بازدید کردند دانست و افزود: بافت قدیمی که حمام گپ در آن واقع شده با وجود تهدیداتی و چالش هایی که در آن وجود داشته به اذعان خود اهالی منطقه پس از افتتاح حمام گپ این چالش ها به حداقل رسیده است .


1396/3/10

کلید واژه: