امروز شنبه 5 خرداد 1397      
بازدید فنی ناظر ستادی صندوق احیاء از کاروانسرای قوام آباد و هتل آپادانای فارس
ناظر ستادی صندوق احیاء از دو بنای تاریخی کاروانسرای قوام آباد و هتل آپادانای استان فارس بازدید و در جریان مراحل و جزئیات فعالیت در این بناها قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی (صابتا)، در ادامه بازدیدهای دوره ای ناظران ستادی صندوق احیاء، مجتبی چناری کارشناس فنی و ناظر ستادی صندوق احیاء، دو بنای تاریخی کاروانسرای قوام آباد و هتل آپادانای استان فارس که پیش از این توسط این صندوق به بخش خصوصی واگذار شده بود را مورد بازدید قرار داد.

مجتبی چناری، در همین راستا گفت: کاروانسرای قوام آباد به عنوان سومین پروژه صندوق احیاء در استان فارس، پیشرفت عملیات اجرایی مناسبی داشته و این بنای تاریخی با روندی مناسب در حال مرمت، استحکام بخشی و بازسازی است.

وی همچنین در مورد هتل آپادانای مرودشت نیز، تصریح کرد: هتل آپادانا هم اکنون در حال خدمات رسانی به گردشگران داخلی و خارجی با رعایت نکات فنی و نظارتی صندوق احیاء است.

گفتنی است، موقعیت جغرافیایی کاروانسرای قوام آباد در استان فارس، شهرستان پاسارگاد، شهر سعادت ­ شهر، روستای قوام آباد، مجاور جاده کمربندی سعادتشهر و مرودشت واقع شده و هتل آپادانا نیز در 3 کیلومتری شهر مرودشت در جوار تخت جمشیدقرار دارد.1396/3/22

کلید واژه: