امروز سه شنبه 29 خرداد 1397      
ظهر امروز انجام شد:
افتتاح رستوران سرای بهشتیان مجموعه تاریخی سعد السلطنه قزوین
رستوران سرای بهشتیان در مجموعه تاریخی سعد السلطنه قزوین یکی از نمونه های موفق واگذاری های صندوق احیاء بناهای تاریخی با حضور اعضای هیئت مدیره و معاونان این صندوق و جمعی از مسئولان استان قزوین افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابتا، ظهر امروز رستوران سرای بهشتیان با کاربری پذیرایی در مجموعه تاریخی سعد السلطنه با حضور اعضای هیئت مدیره و معاونان صندوق احیاء و جمعی از مسئولان استان قزوین با سرمایه گذاری بالغ بر 2 میلیارد توسط بخش خصوصی، افتتاح شد.

این مجموعه پذیرایی در وسعتی معادل 3 هزار متر، ظرفیت پذیرایی بیش از 400 نفر را داراست و با توجه به استقبال گردشگران از مجموعه تاریخی سعد السلطنه، پیش بینی می شود تا این اقدام ظرفیت شایان توجهی را به صندلی های پذیرایی تأسیسات گردشگری استان قزوین بیافزاید.

گفتنی است مجموعه تاریخی سعد السطنه در سال 1387 با هدف احیاء، مرمت و بهره برداری مدت معین از سوی صندوق احیاء و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی به سازمان نوسازی و بهسازی شهر قزوین واگذار شد و این مجموعه تاریخی پس از به سر انجام رسیدن عملیات اجرایی مرمت، هم اکنون در حال خدمت رسانی به گردشگران داخلی و خارجی است.


1396/5/11

کلید واژه:سعد اسلطنه قزوین، صندوق احیاء بناهای تاریخی، سرای بهشتیان