امروز سه شنبه 29 خرداد 1397      
بهره بردار خانه تاریخی صادقی اردبیل عنوان کرد:
خانه صادقی اردبیل افق روشنی برای احیاء بناهای تاریخی دراردبیل ترسیم کرد
الیارعاصمی زاده مدیر بهره برداری خانه تاریخی صادقی اردبیل گفت: خانه صادقی اردبیل بدون هیچ تبلیغاتی و در کمتر از یک سال به جایگاهی رسیده که تا هفته ها تمام خدمات آن رزروز است.

بهره بردار خانه تاریخی اردبیل در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی صابتا تصریح کرد: اردبیل شهری تاریخی است و تمام گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند به دلیل علاقه ای که به فرهنگ و هنر اردبیل دارند به این شهر سفر می کنند.

وی ادامه داد: احیاء بنای تاریخی صادقی نقطه عطفی برای حضور بیشتر گردشگران به این شهر است.

وی با تاکید بر اینکه بنای تاریخی صادقی اردبیل به جز اینکه مرکزی خدماتی و گردشگری است به عنوان بنایی برای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی می باشد عنوان کرد: در نیمه نخست امسال برنامه های فرهنگی فراوانی در این بنا برگزار شده است.

عاصمی زاده خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریتی خانه صادقی علاوه بر بهره برداری از این بنا مسئولیت اجتماعی که یکی از ارکان اصلی مدیریت است را نسبت به شهر اردبیل ادا کرده است.

این بهره بردار خانه تاریخی تصریح کرد: گردشگرانی که به اردبیل سفر می کنند با حضور در خانه صادقی اردبیل علاوه بر سیر در تاریخ اردبیل و معماری قدیم این شهر از خدمات خاصی که در این خانه تاریخی ارائه می شود رضایت دارند.

وی همچنین با اشاره به اینکه خانه صادقی اردبیل کمتر از یک سال است که فعالیت خود را آغاز کرده افزود : این خانه اکنون به جایگاهی رسیده که برای هفته ها رزرو می شود.

عاصمی زاده ادامه داد: این استقبال مردم بدون کوچکترین تبلیغاتی بوده و نمایانگرعلاقه و ذائقه گردشگران به فرهنگی غنی این شهر است.

وی در ادامه یادآور شد خانه صادقی اردبیل چند ماه گذشته میزبان بسیاری از مقامات داخلی و خارجی بوده که همه این هیات های رسمی و عالی رتبه رویکرد مثبتی به احیاء این بنای تاریخی و جاری شدن زندگی و جاری شدن زندگی در آن را داشتند.

الیار عاصمی زاده در پایان ابرازامیدواری کرد که افق روشن احیاء بناهای تاریخی گام خوبی برای جذب گردشگران از سایر کشور ها خواهد بود.

 


1396/6/22

کلید واژه: