امروز يکشنبه 18 آذر 1397      
تصویب طرح مرمت و احیاء 3 بنا و آسیب شناسی و لکه گذاری 2بنای تاریخی کشور
در شورای فنی و اقتصادی صندوق احیاء، انجام شد:
نشست شورای فنی و اقتصادی صندوق احیاء با تصویب طرح مرمت و احیاء 3 بنای تاریخی و آسیب شناسی و لکه گذاری 2بنای دیگر، با حضور سرپرست صندوق احیاء و اعضای شورای فنی و اقتصادی صندوق این صندوق برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابتا، نشست شورای فنی و اقتصادی صندوق احیاء با محوریت بررسی طرح احیاء و مرمت خانه های شیران اصفهان، ماپار اهواز و خاکباز اراک و طرح آسیب شناسی و لکه گذاری احیاء حمام اتحادیه ارومیه و کاروانسرای کوهاب نطنز برگزار شد و طرح های ارائه شده به تصویب اعضا رسید.

این نشست با حضور سرپرست صندوق احیاء، اعضای شورای فنی و اقتصادی، معاونان میراث فرهنگی ادرات کل استان های اصفهان، خوزستان و آذربایجان غربی استان، سرمایه گذاران و گروه مشاوران آن ها و همچنین نمایندگان صندوق احیاء در این استان ها برگزار شد.

گفتنی است ، ریاست شورای یاد شده را پرهام جانفشان سرپرست صندوق احیاء بر عهده دارد و اعضای شورای فنی اقتصادی این صندوق اکبر تشکری نیا، سید محسن امامی، فریبرز دولت آبادی، حسین رایتی مقدم ، دکتر سید امیر مهدی محمد حجازی و غلامرضا میثاقیان مدیر کل دفتر حفظ و احیاء بناها، بافت ها و محوطه های تاریخی به اضافه جمعی از مدیران صندوق احیاء متشکل از ابوالفضل عبیدی مدیر فنی و اجرایی، عباس پالیزبان مدیر حقوقی و علی کاظمی مدیر سرمایه گذاری تشکیل می دهند .

این شورا وظیفه بررسی و تصویب طرح های مرمت و احیاء بناهای واگذار شده صندوق احیاء را برعهده دارند.1396/9/22

کلید واژه: