امروز يکشنبه 18 آذر 1397      
صندوق احیاء با 14 بنای واگذار شده خود در نمایشگاه گردشگری شرکت می کند
مدیر سرمایه گذاری صندوق احیاء، خبر داد:
مدیر سرمایه گذاری صندوق احیاء از شرکت این صندوق همراه با 14 بنای واگذار شده خود در نمایشگاه گردشگری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابتا، علی کاظمی با اعلام این خبر، افزود: صندوق احیاء در سال جاری در فضایی به مساحت 255 متر و در قالب برپایی 14 غرفه شرکت خواهد داشت و رویکرد ما این است که فعالیت صندوق احیاء و 14 بنا از این مجموعه که به بخش خصوصی واگذار شده اند را در قالب فضای نمایشگاهی در معرض شناخت بیشتر جامعه گردشگری کشور و عموم علاقه مندان به این حوزه قرار دهیم.

وی تصریح کرد: با توجه به حضور صندوق احیاء بناهای تاریخی در یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته که از سوم تا نهم بهمن برگزار می شود، معاونت سرمایه گذاری این صندوق به منظور معرفی پروژه های واگذار شده و به بهره برداری رسیده جلسه ای را با بهره برداران بناهای تاریخی که از طریق صندوق واگذار شده اند، برگزار کرد.

کاظمی، با یادآوری این نکته که نمایشگاه فرصت خوبی برای معرفی فعالان حوزه احیاء بناهای تاریخی است، افزود: در این جلسه در زمینه حضور هر چه بیشتر و کیفی تر بهره برداران در نمایشگاه، هماهنگی های لازم انجام شد و بحث هایی در خصوص انجام تبلیغات و برپایی نشست های آموزشی ویژه مدیران و کارکنان واحد های مربوطه نیز صورت پذیرفت.

کاظمی تعیین استاندارد ها برای بناهای تاریخی که به بهره برداری می رسند را از دیگر محور های مطروحه در نشست با سرمایه گذاران و بهره برداران خواند و افزود: قرار شد هم افزایی میان مجموعه سرمایه گذاران و بهره برداران بناهای تاریخی در طول مدت برپایی نمایشگاه افزایش یابد.

وی همچنین یادآور شد: معاونت سرمایه گذاری صندوق احیاء برای سال آینده در محور آموزش، در حوزه تبلیغات، بخش بازاریابی و استانداردسازی خدمات ارائه شده در ابنیه تاریخی تحت پوشش خود برنامه ریزی جدی دارد.1396/10/23

کلید واژه: