امروز شنبه 4 خرداد 1398      
فرسادی بهره بردار این مجموعه تصریح کرد:
هتل-کاروانسرای یام توسط استادکاران ایرانی تجهیز شده است
سرمایه گذار و بهره بردار مجموعه اقامتی و پذیرایی هتل کاروانسرای یام مرند آذربایجان شرقی، گفت: در تجهیز این کاروانسرا اصول اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی در دستور کار قرار گرفت و بیش از ۹۵درصد تجهیزات و تزئینات داخل مجموعه صنایع‌دستی و محصولات استادکاران ایرانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابتا، در آیین افتتاح این مجموعه، محمدحسین فرسادی، با اشاره به اینکه کسب رضایت میهمانان و ارائه خدمات مناسب هدف اصلی این هتل کاروانسرا است، ادامه داد: در بحث نیروی انسانی از حرفه ایی ترین افراد شاغل در هتل های شاخص تبریز برای آموزش استفاده شده و هم اینک پرسنل آموزش دیده با رعایت استانداردها به انجام فعالیت ها در این مجموعه مشغول هستند.

این سرمایه گذار بخش خصوصی، افزود: در بحث رزواسیون هتل با سه دفتر خدمات مسافربری در تهران، تبریز و ترکیه که دروازه ورود میهمانان خارجی به ایران هستند توافقات اولیه انجام شده تا به امید خدا بتوانیم معرفی کننده فرهنگ ایرانی در این بنای تاریخی به میهمانان غیر ایرانی نیز باشیم.

فرسادی، با اشاره به سوابق فعالیتی خود در زمینه صنایع دستی، یادآور شد: در هتل کاروانسرای یام، بخشی به صنایع دستی اختصاص داده خواهد شد و این ظرفیت را در خود می بینیم که در عرصه توسعه صنایع دستی فعالیت داشته باشیم و کارهای فاخری را در جهت فرهنگ این مرز و بوم انجام دهیم.1397/2/5

کلید واژه: