امروز سه شنبه 25 تير 1398      
سرپرست مدیریت فنی و اجرایی صندوق احیاء خبر داد:
پایان عملیات اجرایی مرمت کاروانسرای مرنجاب تا بهمن سال جاری
خشایار نیکزاد فر سرپرست مدیریت فنی و اجرایی در بازدید از عملیات اجرایی کاروانسرای مرنجاب آران و بید گل استان اصفهان خبر از اتمام عملیات مرمت این بنا تا اوایل بهمن سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق احیاء بناهای تاریخی ( صابتا) در سفر خشایار نیکزاد فر سرپرست مدیریت فنی و اجرایی صندوق احیاء با همراهی بابک سیدی ناظر پروژه و نوری رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بید گل از آخرین وضعیت عملیات مرمت این کاروانسرا بازدید شد.

نیکزاد در بازدید از این بنا اظهار داشت با توجه به برنامه زمان بندی تهیه شد و جلساتی که با سرمایه گذار این کاروانسرا برگزار شده و همچنین نظارت های ادواری که توسط ناظرهای صندوق احیاء و ناظر های استانی از این بنا انجام می شود قرار است عملیات مرمت این بنا تا بهمن ماه جاری به اتمام برسد.

گفتنی است این بنا پیش تر از طریق مزایده عمومی صندوق احیاء با مبلغ مرمت یک میلیارد و یک صد میلیون تومان و اجاره ماهیانه به مبلغ  6 میلیون 100 هزار تومان و به مدت 12 سال به منظور مرمت و بهره برداری به شرکت تعاونی خدماتی توسعه و عمران دهیاری های شهرستان آران وبیدگل با کاربری اقامتی پذیرایی واگذار شده است.   


1397/5/28

کلید واژه:مدیر فنی، کاروانسرای مرانجاب