امروز سه شنبه 25 تير 1398      
روز پایانی نمایشگاه گردشگری و حضور استاندار قزوین و نماینده سبزوار در غرفه صندوق احیاء
چهارمین روز نمایشگاه گردشگری با حضور رمضانعلی سبحانی فر عضو کمیسیون صنایع و معادن و نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در غرفه صندوق احیاء واقع در سال 35 همراه بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابتا، در این روز پرهام جانفشان دیدارهایی را با رمضانعلی سبحانی فر عضو کمیسیون صنایع و معادن و نماینده مردم سبزوار در خصوص سرمایه گذاری در بناهای تاریخی حوزه انتخابیه سبزوار از جمله کاروانسرای مهر و عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و اعضای شورای شهر قزوین به منظور پیشبرد اهداف احیاء بناهای تاریخی این شهرانجام داد.

همچنین در ادامه روز چهارم نمایشگاه مدیرعامل صندوق احیاء با همراهی مدیران خود ساعاتی را به بازدید از سالن 46 و 38 B اختصاص داد.

صندوق احیاء با حضور پنج بهره بردار خود در بخش مرکزی سالن 35 دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته حضور یافت.

هتل لاله یزد، باغ نمیر تفت یزد، سعد السلطنه قزوین، هتل آپادانای مرودشت شیراز و کاروانسرای دهنمک استان سمنان از جمله بناهای در حال بهره برداری صندوق احیاء، با شرکت در نمایشگاه گردشگری دستاورد ها و اقدامات خود در راستای توسعه گردشگری تاریخی وارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی را در معرض دید عموم قرار دادند.


 

 

 

 


 


1397/11/27

کلید واژه: