امروز پنجشنبه 23 مرداد 1399      
بازدید مدیر فنی صندوق احیاء از بناهای تاریخی قزوین
مدیر فنی صندوق احیاء و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی در سفر خود به استان قزوین ضمن دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی این استان، از بناهای تاریخی واگذار شده موسسه متبوع خود بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابتا، خشایار نیکزاد در سفر خود به قزوین با همراهی بهمن عسگری مشاور مدیرعامل صندوق احیاء و الهه کائیدی ناظر ستادی استان قزوین، ضمن رفتن به کاروانسرای سعد السلطنه از بخش های مختلف این بنای تاریخی به­ویژه حمام رضوی بازدید کرد و از شروع فاز اجرایی مرمت این بخش در هفته­های آتی خبر داد.

پس از آن مدیر فنی صندوق باحضور در گرند هتل از نزدیک با سرمایه گذار این بنای تاریخی دیدار و مسایل مربوط به احیاء آن را مورد بررسی قرار دادند.

خانه بهروزی­های از دیگر بناهای مورد بازدید در این سفر بود که طی رایزنی­های انجام شده با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مقرر شد به­زودی در لیست واگذاری­های صندوق قرار گیرد.

اقدامات حمایتی به منظور تسریع در روند اجرایی مرمت گراند هتل از دیگر محورهای بود که در جلسه مدیرفنی صندوق احیاء با مدیرکل میراث فرهنگی قزوین مورد تبادل نظر قرار گرفت.1398/2/10

کلید واژه: