امروز چهارشنبه 18 تير 1399      
اعلام جزئیات واگذاری کاروانسرای مهر سبزوار و خانه بهروزی های قزوین توسط صندوق احیاء
صندوق احیاء و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی، در تازه¬ترین دور از مزایده های خود بناهای تاریخی کاروانسرای مهر سبزوار استان خراسان رضوی و خانه بهروزی های قزوین را به مزایده گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابتا، کاروانسرای مهر با هزینه مرمت سه میلیارد تومان ، مدت طراحی و مرمت 24 ماه، مدت قرارداد 21 سال و هزینه پایش و نگهداری از بنا به مبلغ دوازده میلیون تومان به مزایده گذاشته شده است.

خانه بهروزی­ها نیز با هزینه مرمت پانصد و چهل میلیون تومان به اضافه ششصد و شصت میلیون تومان دیون بنا، مدت طراحی و مرمت 3 ماه، مدت قرارداد هفت سال و هزینه پایش و نگهداری از بنا به مبلغ بیست میلیون تومان به مزایده گذاشته شده است.

كليه واجدين صلاحيت و درخواست‌كنندگان از تاريخ نشر آگهي این مزایده ها که امروز و فردا در روزنامه ایران منتشر می شود، باید اسناد مزايده را از دبيرخانه كميسيون مزايده صندوق احياء به نشاني تهران- میدان بهارستان- خیابان اکباتان عمارت مسعودیه ساختمان صندوق احیاء و شماره تلفن 33992016-021 يا پايگاه اينترنتي صندوق احياء و يا پايگاه ملي اطلاع‌رساني مناقصات دريافت کرده وحداکثر تا ساعت 18 روز شنبه مورخ 15/4/98 مدارک مربوطه را تکمیل و نسبت به تحویل پاکات به دبیرخانه اقدام نموده و رسید دریافت کنند .

تاريخ گشايش پاکت الف و ب روز یکشنبه 16/4/98 راس ساعت 11 در محل دفتر مرکزی صندوق احياء به نشاني تهران- میدان بهارستان- خیابان اکباتان عمارت مسعودیه ساختمان صندوق احیاء خواهد بود .

تاریخ گشایش پاکت "ج" روز یکشنبه مورخ 23/4/98 راس ساعت 11 در محل دفتر مرکزی صندوق به نشانی مذکور تشکیل و برنده نهایی اعلام می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت chre.ir و یا آگهی صفحه 10 امروز روزنامه ایران مراجعه کنند.1398/4/3

کلید واژه:مزایده، صندوق احیاء