امروز پنجشنبه 2 بهمن 1399      
پیام تسلیت مدیرعامل صندوق توسعه در سوگ مردِ اهل قلم
مدیرعامل صندوق توسعه درگذشت روح‌الله رجایی، سردبیر روزنامه جام‌جم، را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابتا، هادی میرزائی، مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیاء و بهره‌برداری از اماکن تاریخی فرهنگی،   در پی درگذشت روزنامه‌نگار فقید، زنده‌یاد روح‌الله رجایی، سردبیر روزنامه جام‌جم پیام تسلیتی صادر کرد.

در متن این پیام آمده است:

«فقدان زنده‌یاد روح‌الله رجایی، روزنامه‌نگار مومن و متعّهد موجب تأسف فراوان اینجانب و همه فعالان رسانه‌ای  کشور به‌ویژه همکاران و دوستان دیروز و امروز وی شد. او که سابقه‌ای طولانی در فعالیت مطبوعاتی داشت، همواره در مسیر بهبود شرایط موجود کشور در رهگذر اطلاع‌رسانی به‌هنگام  و شفاف گام برداشت و در مقاطع مختلف به عنوان یک فرد خوش‌فکر، دقیق و نکته‌بین از خود آثار قابل تأملی برجای گذاشت، به کارش عشق می‌ورزید و به گواهی همراهان حرفه‌ای، همواره به منافع ایران می‌اندیشید.

گام برداشتن در مکتب سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و روحیه خستگی ناپذیر و جهادی، از دیگر خصائص و ویژگی‌های  بارز آن مرحوم بود و تا ابد یاد و خاطره او در قلب و ذهن همه اهالی رسانه باقی خواهد ماند.

اینجانب به نوبه خود این ضایعه اندوه‌بار را به خانواده وی و جامعه بزرگ رسانه‌ای  کشور تسلیت عرض کرده و برای آن مرحوم، غفران و رحمت واسعه الهی و برای خانواده گرامی‌اش  طلب صبر و آرامش دارم.»

 

شایان ذکر است، روح‌الله رجایی، سردبیر روزنامه جام جم، روز 30 تیر ماه به دلیل ابتلا به ویروس کوید 19 دار فانی را وداع گفت.1399/4/31

کلید واژه:هادی میرزایی؛ روح الله رجایی؛ روزنامه جام جم؛ اهل قلم