امروز سه شنبه 11 آذر 1399      
پیام تسلیت مدیرعامل صندوق توسعه در سوگ همکاران میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
مدیرعامل صندوق توسعه درگذشت جناب آقایان محسن شیخ الاسلامی، ابوالفضل عبیدی، محمدرضا سندگل و امین چاجی، از همکاران وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابتا، هادی میرزائی، مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی فرهنگی، در پی سانحه درگذشت آقایان محسن شیخ الاسلامی و ابوالفضل عبیدی، همکاران دفتر حفظ و احیاء بناها، محوطه‌ها و بافت‌های تاریخی؛ محمدرضا سندگل، مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان سیستان و بلوچستان و امین چاجی، همکار واحد ترابری اداره کل میراث فرهنگی استان سیستان و بلوچستان پیام تسلیتی صادر کرد.

در متن این پیام آمده است:

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»

«فقدان همکاران ارجمندمان، آقایان محسن شیخ الاسلامی، ابوالفضل عبیدی، محمدرضا سندگل و امین چاجی که حقیقتاً افرادی مومن، متعّهد و دلسوز بودند، موجب تأسف فراوان اینجانب و همه فعالان حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شد.

این عزیزان که همواره تلاششان گام برداشتن در مسیر بهبود شرایط موجود کشور در عرصه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بود و با اندیشه درخشان و نکته سنجی قابل توجهشان، این مهم را جامه عمل می‌پوشاندند.

درگذشت این مردان ارجمند در ایام اربعین حسینی، توفیقی است که با توجه به روحیه خستگی ناپذیر و جهادی‌شان به ایشان داده شده است و بدین صورت یاد و خاطره‌شان در قلب و ذهن همه فعالان این حوزه بیش از پیش به یادگار خواهد ماند.

اینجانب به نوبه خود این ضایعه اندوه‌بار را به خانواده آن درگذشتگان و فعالان حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور تسلیت عرض کرده و برای آن مرحومان، غفران و رحمت واسعه الهی و برای خانواده گرامی شان طلب صبر و آرامش دارم.»

شایان ذکر است، آقایان محسن شیخ الاسلامی، ابوالفضل عبیدی، محمدرضا سندگل و امین چاجی، 21 مهر ماه، در حین مأموریت استانی به علت سانحه رانندگی، دار فانی را وداع گفتند

1399/7/21

کلید واژه:تسلیت، میراث فرهنگی، سانحه رانندگی، همکار