امروز جمعه 15 اسفند 1399      
مدیرکل بازرسی استان فارس در دیدار با مدیرعامل صندوق احیاء:
از سرمایه گذاری سالم در حوزه میراث فرهنگی حمایت می کنیم
در دیدار مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستبافت و احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی کشور با مدیر کل بازرسی استان فارس طرفین بر توسعه همکاری و رفع مشکلات و موانع موجود در حوزه توسعه گردشگری و اشتغالزایی در این حوزه تاکید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابتا، هادی میرزائی مدیرعامل صندوق احیاء در این دیدار به نگاه ویژه این صندوق نسبت به فراهم کردن زمینه‌های اشتغالزایی در حوزه گردشگری اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۵۰ بنای در دست مرمت در سطح کشور داریم که همگی به طور صددرصد با اتکا بر ظرفیت بخش خصوصی در حال اجراست.

او تاکید کرد: برای توسعه این امر نیاز به حمایت نهادهای ذیربط داریم تا با توجه به پتانسیل های کلانشهر شیراز، بتوانیم در جهت حفظ و احیای این فرهنگ در این کلانشهر تاریخی تلاشی وافر داشته باشیم.

در این دیدار کاظم اکرمی مدیرکل بازرسی استان فارس نیز با بیان این که از هر حرکتی جهت توسعه اشتغال و افزایش بهره‌وری در امور معیشتی مردم‌حمایت می‌کنیم،گفت: با توجه به اهمیت شهر شیراز در حوزه فرهنگی کشور، همیشه پشتیبان مجموعه میراث بودیم و در جهت افزایش سرمایه‌گذاری سالم کمک خواهیم کرد تا مساعدت دستگاه های مربوطه ایجاد شود .


1399/10/2

کلید واژه: